> Wolontariat

Balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym jest jednym z warunków zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i satysfakcji z życia i pracy. Jego brak może spowodować frustrację, problemy rodzinne, wypalenie zawodowe, spowodować poważne problemy zdrowotne. 

 

Obszary naszych działań

> Szerzenie idei WLB

> Edukacja

Ostatnie tygodnie to czas niesamowitej solidarności w związku z wojną na Ukrainie. Nasza Fundacja z niepokojem obserwuje makabryczne relacje z frontu. Niestety sytuacja ta dotyka przede wszystkim niewinnych ludzi. Nie możemy stać bezczynnie, dlatego włączyliśmy się w pomoc kobietom z dziećmi uciekającymi z Ukrainy, a także pomagamy w transporcie żywności, środków medycznych i innych niezbędnych produktów bezpośrednio na Ukrainę. Wraz z pogłębiającą się eskalacją kryzysu humanitarnego powiększamy zakres naszych działań. 

 

> Pomoc Ukrainie

Naszą misją jest szerzenie Idei Work Life Balance,  wśród pracowników i pracodawców. Pragniemy promować postawę związaną z zachowaniem równowagi życiowej w społeczeństwie, poprzez aktywne działania na rzecz budowania systemu opartego na równowadze życiowej. Same uwielbiamy aktywność fizyczną, dlatego promujemy sport. 

Podczas wolontariatu nie zarabia się pieniędzy, ale nie oznacza to, że nie odnosi się żadnych korzyści.

Pracując jako wolontariusz możesz lepiej poznać siebie, zawrzeć ciekawe znajomości, nabyć umiejętności komunikowania i pracy w zespole,  poznać podstawy zarządzania projektem. Najważniejsze jest to, że możesz działać i rozwijać się. Pomagając innym wzrasta poczucie empatii. 

Wolontariat nie jest działaniem podejmowanym z przymusu, czy dla pieniędzy. Decydujesz się na ze względu na ambicję lub potrzebę niesienia pomocy. Gdy zaangażujesz się w działania wykonywane w ramach wolontariatu, stajesz się aktywny, wyznaczasz cele i podążasz w ich kierunku.

Fundacja Work Life Balance

ul. Legionów 92

42-202 Częstochowa

KRS 0000870027

NIP 9492245975

REGON 38765983900000